Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home2/sazevira/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2492

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home2/sazevira/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2496

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home2/sazevira/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3468
سوالات متداول – ویرا سازه | کلینیک آنلاین ساختمان
×

راه های استفاده از خدمات مشاوره و پشتیبانی کلینیک تخصصی ساختمان ویرا سازه

1تماس از طریق تلفن های ذیل :

03136265977
09133060692

2 تماس از طریق اینترنت

صفحه تماس با ما
شبکه های اجتماعی ویرا سازه

3 ملاقات حضوری

در محل مشتری
در محل شرکت ویرا سازه

ساعات کاری شرکت :

شنبه تا چهارشنبه 9 صبح تا 21
پنجشنبه 10 صبح تا 14
روزهای تعطیل 9 صبح تا 14

رمز خود را فراموش کرده اید ؟

سوالات متداول

نوعی کاغذ که برای پوشش  دیوارهای داخلی و همچنین طراحی داخلی در ادارات، خانه‌ها و دیگر ساختمانهامورداستفاده قرارمیگیرد.کاغذ دیواری‌ ها نسبت به سایر پوشش‌های دیواری به خاطرتمیزی وسرعت اجراء و پوشش نازکی که بر روی دیوار ایجاد می کنند، فوق العاده کارآمد هستند. پوشاندن دیوار با کاغذ دیواری یکی از آسان ترین روش‌ها برای زیبایی بخشیدن به فضای یک اتاق است.طرح های کاغذ دیواری ها می‌توانند به فضای شما بعد و ویژگی بدهند و اغلب حتی نصب برخی از آن ها آنقدر ساده است که خودتان هم می توانیداز پس آن بربیایید.

قیمت کاغذ دیواری نیز مثل دیگر محصولات به کیفیت, دیزاین, جنس و برند آن بستگی دارد, میتوان آن را به سه گروه ارزان قیمت, متوسط و لوکس تقسیم بندی کرد.

به هر نوع پوشش روی کف انواع ساختمانها از مکان های عمومی گرفته تا فضاهای باز و بسته در هر نوع کاربری که وظیفه پوشاندن کف و سطح را برعهده دارند، کفپوش می گویند.درسال های اخیر، کف پوش پی وی سی  درانواع وطرحهای مختلف وارد بازار شده است.

ویژگی کفپوش پی وی سی اول این است که بسیار ارزان بوده و بر روی هر سطح صافی قابل نصب است و دوم، دارای مقاومت بالا در مقابل نفوذ آب و رطوبت می باشد وهمچنین دوام خیلی بهتری نسبت به  سایر کفپوش های موجود دارد.کفپوش پی وی سی از کامپوزیت و با ترکیب موادی مانند خرده چوب، پلاستیک، نایلون و غیره تهیه میشود.این کفپوش ها میتوانند به راحتی در آشپزخانه نیز استفاه شوند و چندان نیازمند به واکس و ساب نمیباشند. در فصل تابستان کاملا خنک بوده و در فصل زمستان عایق حرارتی می باشند. مانع از رشد کپک و قارچ هستند و حتی نمونه هایی از آنها آنتی باکتریال نیز می باشند.

لمینت ها یا پارکت لمینت ها که امروزه حتی به اشتباه به آن پارکت نیز گفته میشود با تکنولوژی جدید وارد بازار شدند.پارکت لمینت از جنسHDFمیباشدکه روی آن یک لایه ملامینه قرارمیگیرد.پارکت لمینت دارای ۵ لایه می باشد که پوشش مناسبی برای کف خانه های مسکونی،تجاری و اداری است.

ادامه سوالات متداول

لمینیت معمولا به صورت مستطیل با طول140CM و تا 120CM ، عرض 14CM تا 25CMو ضخامت 8mm،10mm،12mm می باشد.برای نصب پارکت لمینت ابتدا روی زمین یا کفی صاف، فوم سایلنت به ضخامت 2mmزیر پارکت لمینت پهن میشود.در محیط بیرونی لمینت شیارهایی قرار گرفته است که باعث قفل و کلیک شدن لمینت ها در کنار هم می شود,به همین دلیل نوع کلیک های لمینت از اهمیت ویژه ای در انتخاب لمینت برخوردار است. از مزایای لمینت این است که این کلیک ها را می توان از هم باز کرد و لمینت ها را در جای دیگری مجددا نصب کرد.

پوسترهای دیواری یا کاغذدیواری پوستری به طور کلی در سایز های مختلف مثل 8تکه(8 پنل)، 4 تکه، 3 تکه، 2 تکه و یک تکه عرضه میشوند، که هرکدام دارای ابعاد متفاوتی هستند که به خوبی برای قرارگیری و هماهنگی در هر ابعاد فضایی قابلیت نصب دارند. به علاوه پوسترها میتوانند باطرح و ابعاد دلخواه شما سفارش داده شده و برای دکوراسیون داخلی موردنظرتان چاپ شوند.

وارد کننده ی کاغذ دیواری شامل شرکت ها و وارد کننده هایی می باشد که به صورت رسمی و قانونی و با مجوز واردات کاغذ دیواری های تولید خارج از کشور را وارد میکنند.اغلب کسانی که واردکننده هستند کاغذ دیواری ها را از چین وارد میکنند.کاغذدیواری های چینی دارای کیفیت های متفاوتی هستند و گاهاً تحت لیسانس می باشند و برخلاف تصوری که فکر میکنیم واردات چین هستند و احتمالا کیفیت پایینی دارند این طور‌نیست.باید بدانیم چین به سفارش کشورهای معتبری نظیر آلمان و ایتالیا این کاغذ ها را تولید میکنند.

هزینه بازسازی منزل با توجه به درخواست کارفرما یا مالک ساختمان متغیر است؛ولی به صورت کلی نیازهای ساختمان بررسی ودرخواست مالک ثبت میشود وباتوجه به نکات فنی واجرائی موارد مطرح,لیست برآورد اولیه تهیه میشود,که درآن تعداد آیتم وهزینه های متریال مربوط ودستمزد اجرای آن به قیمت روزمحاسبه و درج گردیده است؛معمولا باتوجه به قدمت بنا درصدی به عنوان موارد پیش بینی نشده لحاظ وبه برآورد اولیه اضافه میشود.به این صورت کارفرما ضمن آگاهی از حدود هزینه ها, میتواند باراهنمائی مدیر پیمان بعضی از موارد را کسر یا به درخواست اضافه نماید.لازم به ذکراست باتوجه به نوسانات بازارمصالح قیمتها درهنگام تنظیم قرارداد به روز رسانی میشود.

درقراردادهای پیمانکاری ساختمان خصوصا درپروژه هایی که تنوع خدمات و مصالح کاربردی زیاداست یا پروژه هایی که تعداد دقیق مواردموضوع قرارداد مشخص نمیباشد,قرارداد به صورت مدیریت پیمان به مجری واگذار میگردد؛به این صورت که حدود موضوع پیمان برآورد وتنظیم میگردد وبرای انجام پروژه مبلغی به عنوان تنخواه گردان به مدیر پیمان پرداخت میشود.مدیر پیمان موظف است برای کلیه هزینه ها فاکتور وسند ارائه نماید وپس از اتمام مبلغ تنخواه مبالغ بعدی را به همین صورت دریافت نماید.از کل هزینه های پروژه اعم از دستمزد ومصالح درصدی به عنوان حق الزحمه مدیرپیمان مشخص میگردد.

بازگشت به بالا Call Now Buttonتماس با ما